NÁKUPNÍ KOŠÍK

Ladná

Ladná je ladná vesnička na Jižní Moravě – kousek od Lednicko-Valtického areálu. Statisticky má nejvíce slunečných hodin/dnů v rámci České republiky za rok. Neskutečně úrodná půda, velmi vhodné klima, zelinářská oblast. Tak kde jinde lze lépe pěstovat chilli... V roce 2015 jsme měli 2.000m2 pěstební plochy, v roce 2018 se opět rozrůstáme, a máme připraveno již 4.500m2.

Vidět několik desítek tisíc keřů plodících chilli na jednom místě je v této republice absolutně raritní záležitost. Zcela chápeme, že srdce chilli-nadšence zde plesá. Ale prosím, milí zákazníci, nevyhledávejte nás v areálu bez předběžné telefonické domluvy s námi. Býváme tady nepravidelně, objekt je oplocený, mohli byste být zklamaní ze zbytečné cesty. Děkujeme za pochopení

Velkokapacitní foliovníky


Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).