CAROLINA REAPER 100ml fermentovaná omáčka

Kód: 434
440 Kč
Skladem
Nejpálivější chilli světa! Opravdu.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký popis: Neskutečná síla, kterou jsme prohnali fermentačním cyklem a zkrotili ji do 100ml lahvičky. Zapoměňte na ostatní druhy,  protože tohle je chilli ve své pravé podobě! Náplň lahvičky vznikla z cca 30-50 plodů, takže opravdu, ALE OPRAVDU, radost pro chlapy!

Výborná přílohová omáčka z chilli papričky Carolina Reaper. Je fermentovaná, to znamená že prošla kvasem (ano, poležela si ve škopku ). Pak následovala tepelná úprava. Takže je delikátní, jemná, ale přitom obrovsky ostrá. Omáčka je bez přísad  a nosičů typu rajče, dýně, ale celý obsah lahvičky je jen a prostě chilli paprička. Připravte si chuťové buňky, začíná jízda. Pokud jste znalci, vychutnejte si omáčku přímo k soustu. A pokud je Vaší doménou kuchyně - tak experimentujte. Použijte třeba do základu při vaření polévek, pod těstoviny, na marinády. Výborná přílohová omáčka. Fermentovaná. A velmi, velmi ostrá.

Složení: Carolina Reaper, voda, cukr, sůl

Objem sklenice: 100ml

Trvanlivost: 24měsíců od výroby

CAROLINA REAPER - HOT TIP č.1.

Chilli papričku na tuto omáčku si pěstujeme v našich fóliovnících v Ladné u Břeclavi. Zajímá Vás jak roste? Udělejte si k nám na Jižní Moravu výlet.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Ostrost (SHU): 1.500.000 - 2.000.000
Objem: 100 ml
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.3.2022
+ Oheň v hubě
+ Skvělá chuť
+ Skvělé do omáček
- Bojím se, že mi propálí tu skleničku

Naprosto skvělá omáčka. Ať už do jídel nebo jen tak na jazyk. Ale opatrně, tohle je už opravdu extrém. Ačkoli nepálí asi tolik jako čerstvá Carolina Reaper, je to opravdový oheň v puse. Stačí špička párátka a máte na 5 minut vystaráno. Zkusil jsem i více a ačkoli je opravdu výborná, dlouho mi brňel jazyk. Líbí se mi vtipný popisek na skleničce. Který říká že privozuje lehký pocit štěstí a to asi z toho důvodu, že jste ochutnávku přežili. Tak extrémní omáčka není ale můžu potvrdit, že lehké zvýšení serotoninu jsem opravdu pocítil při větší dávce.
5
Avatar autora | 16.12.2021
Pro mě dobrej kečup, mlsám to v čistém stavu. Obšas si syn nabere na špičku párátka, ale jinak to nikdo jinej ještě nedal. stačí omočená špička párátka a přiložit na jazyk a lidi se mi tady rozbrečí, rozpláčou, kašlají, červenají. A to je to tak dobrej kečup :-)Kupoval jsem toho víc, ostatní jsou slabší, tak 677 je fajn. Zkusil bych i nabroušenější, ale neobjevil jsem. No a těším se na nakládané papričky, které mi přišly také.
5
Avatar autora | 15.9.2021
+ perfektníííííííí

5
J Avatar autora | 12.9.2021
Tohle je opravdove chilli. ????️♥️
5
Avatar autora | 24.7.2021
+ vysoká kvalita