O našem chilli

Každý den přicházíme do kontaktu s našimi zákazníky v prodejně. A úplně každý den odpovídáme na otázku ..."A odkud to vozíte, kde toho mají tolik?"

Pyšně (někdy na konci sezony spíš unaveně) odpovídáme ..."Odnikud, všechno si samy vyrábíme. A ještě před tím si to samy vypěstujeme". Následuje údiv, pochvala, případně dotazy.

Největší oříšek na našem podnikání je ten, že všechny papričky nám dozrávají v rozmezí 2-3 měsíců. Takže máme na kompletní zpracování celé úrody jasně vymezený čas. A tak po paletách necháme dovážet sklenice, po paletách cukr a ocet na nálev a naostříme nože.

Jedeme cca 12-15hodin denně. Máme už spoustu zkušeností (sdílíme na blogu), a ještě více zážitků (na našem FB), hodně "nechycených" víček, a ještě více vylitých "nepovedených" omáček.

Baví nás to. A baví nás to čím dál tím víc. A Vy, naši zákazníci nás držíte a podporujete a chválíte a chválíte. Moc za to děkujeme! My s Hanou totiž jedeme na pochvalu :-)

Nebojte se nám napsat na mail nebo FB, pokud máte tip nebo přání receptu, který by vám od nás chutnal. Rády se necháme inspirovat.  

A co o nás napsali jiní můžete mrknout tady v sekci Napsali o nás

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení