JALAPENO GREEN 100ml fermentovaná omáčka

Kód: 431
165 Kč
Skladem
Zelená je dobrá!
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký popis: Výborná přílohová omáčka z Jalapena. Fermentovaná, a naše. Námi vypěstované papričky, náš výrobek. Jenom s tou ostrostí si nevíme rady. Náš kamarád Mexičan nám totiž stále opakuje, že Jalapeno takto moc ostré být nemá. Výborná, s jasnou chutí zelené papriky. Kdo má rád čisté chutě, je tady správně. Žádné vůně navíc, prostě nic. Jen Jalapeno, a to jistě dobře znáte.

Výborná přílohová omáčka z chilli papričky Jalapeno. Je fermentovaná, to znamená že prošla kvasem (ano, poležela si ve škopku ). Pak následovala tepelná úprava. Takže je delikátní, jemná, ale přitom krásně ostrá.  Omáčka je bez přísad  a nosičů typu rajče, dýně, ale celý obsah lahvičky je jen a prostě chilli paprička. Připravte si chuťové buňky, začíná jízda. Pokud jste znalci, vychutnejte si omáčku přímo k soustu. A pokud je Vaší doménou kuchyně - tak experimentujte. Použijte třeba do základu při vaření polévek, pod těstoviny, na marinády. Výborná přílohová omáčka. Fermentovaná. A krásně, jemně ostrá.

Složení: Jalapeno, voda, cukr, sůl

Objem sklenice: 100ml

Trvanlivost: 24měsíců od výroby

JALAPENO - HOT TIP č.1.

Chilli papričku na tuto omáčku si pěstujeme v našich fóliovnících v Ladné u Břeclavi. Zajímá Vás jak roste? Udělejte si k nám na Jižní Moravu výlet.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Ostrost (SHU): 500 - 5.000
Objem: 100ml
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: