HABANERO TASMANIAN 100ml fermentovaná omáčka

Kód: 455
230 Kč
Skladem
Habanero - raritní, tmavá odrůda
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký popis: POZOR, už jsme podle měření v sekci extrémně ostrých odrůd, a Habanero Tasmanian je ostré Habanero. Voňavá odrůda, chuť hozená trochu do slana, chybí typická sladká vůně. Zajímavé, raritní, vzácné...

Výborná přílohová omáčka z chilli papričky Habanero Tasmanian. Je fermentovaná, to znamená že prošla kvasem (ano, poležela si ve škopku ). Pak následovala tepelná úprava. Takže je delikátní, jemná, ale přitom krásně ostrá. Barva se mění podle toh, v jaké fázi vybarvení jsme ji sklidili (od fialové do červené). Omáčka je bez přísad  a nosičů typu rajče, dýně, ale celý obsah lahvičky je jen a prostě chilli paprička. Připravte si chuťové buňky, začíná jízda. Pokud jste znalci, vychutnejte si omáčku přímo k soustu. A pokud je Vaší doménou kuchyně - tak experimentujte. Použijte třeba do základu při vaření polévek, pod těstoviny, na marinády. Výborná přílohová omáčka. Fermentovaná. A velmi, velmi ostrá.

Složení: Habanero Tasmanian, voda, cukr, sůl

Objem sklenice: 100ml

Trvanlivost: 24měsíců od výroby

HABANERO TASMANIAN - HOT TIP č.1.

Chilli papričku na tuto omáčku si pěstujeme v našich fóliovnících v Ladné u Břeclavi. Zajímá Vás jak roste? Udělejte si k nám na Jižní Moravu výlet.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Ostrost (SHU): 250.000 - 700.000
Objem: 100ml
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: