Kde nás najdete

Starobrněnská č. p. 20, Brno - střed (tak tady si nakoupíte)

Otevřeno po-pá  9:00 - 18:00 

V centru Brna máme se všemi našimi produkty obchod. Na 80 metrech čtverečních tady najdete to, co znáte z obrázků eshopu. Občas máme i dobroty, které na internetové stránky nedáváme. Třeba proto, že jsou to limitované řady, nebo proto, že se nedají (zatím) se zárukou doručit (třeba pivo je z přepravy PPL vyjmuto). Takže osobní návštěva v našem obchodě stojí za to. A některé z produktů (máte-li odvahu :-)  ) můžete rovnou i ochutnat. Samozřejmostí je platba kartou.

DSC_0265

 

Ladná u Břeclavi (tady pěstujeme)

Ladná je ladná vesnička na Jižní Moravě – kousek od Lednicko-Valtického areálu. Statisticky má nejvíce slunečných hodin/dnů v rámci České republiky za rok. Neskutečně úrodná půda, velmi vhodné klima, zelinářská oblast. Tak kde jinde lze lépe pěstovat chilli... V roce 2012 jsme měli 1.000m2 pěstební plochy, v roce 2020 se opět rozrůstáme, a máme připraveno již 3.500m2 foliovníků (+ venkovní plochy)

Vidět několik desítek tisíc keřů plodících chilli na jednom místě je v této republice absolutně raritní záležitost. Zcela chápeme, že srdce chilli-nadšence zde plesá. Ale prosím, milí zákazníci, nevyhledávejte nás v areálu bez předběžné telefonické domluvy s námi. Býváme tady nepravidelně, objekt je oplocený, mohli byste být zklamaní ze zbytečné cesty. Ale pořádáme pro vás pravidelně nepravidelné Dny otevřených vrat, takže podívat se nám pod pokličku určitě můžete!

DSC_0257