Kde nás najdete

Starobrněnská č. p. 20, Brno - střed (tak tady si nakoupíte)

Otevřeno po-pá 10:00 - 18:00 

V centru Brna máme se všemi našimi produkty obchod. Na 120 metrech čtverečních tady najdete to, co znáte z obrázků eshopu. Občas máme i dobroty, které na internetové stránky nedáváme. Třeba proto, že jsou to limitované řady, nebo proto, že se nedají (zatím) se zárukou doručit (třeba pivo je z přepravy PPL vyjmuto). Takže osobní návštěva v našem obchodě stojí za to. A některé z produktů (máte-li odvahu :-)  ) můžete rovnou i ochutnat. Samozřejmostí je platba kartou.

DSC_0265

 

Farmářské trhy v Praze na Náplavce

Od 1.4.2020 opět každou sobotu 8-14 hodin

Naše srdcovka. Prahu milujeme. A od 1.4.2020 tady zase budeme každou sobotu poctivě stát. I přes děsivou D1. I v mrazech. I v horku. Prostě pořád. Vozíme sebou průřez produktů (kvůli místu v autě), takže pokud máte zálusk na něco konkrétního, doporučujeme vygenerovat si objednávku s osobním odběrem na Náplavce, a máte jistotu.

Těšíme se na Vás každou sobotu, od 8 do 14 hodin. 

DSC_0384

Ladná (tady pěstujeme)

Ladná je ladná vesnička na Jižní Moravě – kousek od Lednicko-Valtického areálu. Statisticky má nejvíce slunečných hodin/dnů v rámci České republiky za rok. Neskutečně úrodná půda, velmi vhodné klima, zelinářská oblast. Tak kde jinde lze lépe pěstovat chilli... V roce 2015 jsme měli 2.000m2 pěstební plochy, v roce 2019 se opět rozrůstáme, a máme připraveno již 4.500m2.

Vidět několik desítek tisíc keřů plodících chilli na jednom místě je v této republice absolutně raritní záležitost. Zcela chápeme, že srdce chilli-nadšence zde plesá. Ale prosím, milí zákazníci, nevyhledávejte nás v areálu bez předběžné telefonické domluvy s námi. Býváme tady nepravidelně, objekt je oplocený, mohli byste být zklamaní ze zbytečné cesty. Děkujeme za pochopeníDSC_0257