Habanero Orange semínka 10ks

Kód: 287
77 Kč
Skladem

VÝSEV VHODNÝ OD POLOVINY LEDNA DO KONCE ÚNORA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco málo o odrůdě...Patří mezi nejrozšířenější chilli papriky světa. Keřík je to kompaktní, hustý, s velkými listy a nachovými stvoly, zhruba 60cm vysoký. Pěstují se u nás lépe ve velkých nádobách – klidně o obsahu 7 – 10 litrů zeminy. Dají se také velmi dobře přezimovat. Ve volné půdě bude vyšší. Používá se v mexické a karibské kuchyni, dochucují zde tímto druhem pravidelně ryby, dušená masa, omáčky a kari. Jsou také dobré pro výrobu chutney a chilli omáček. Habanero dobře na slunci vyzrálé má jedinečnou meruňkovou vůni. Tu si udržuje i při sušení či jiné úpravě.

HABANERO ORANGE - HOT TIP č.1. Než si vypěstujete vlastní plody, můžete z této odrůdy ochutnat  naši populární fermentovanou omáčku, celé její plody  najdete ve výborném sladkokyselém nálevu.

HABANERO ORANGE - HOT TIP č.2. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

HABANERO ORANGE - HOT TIP č.3. Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: oranžová
Lze přezimovat: ano
Ostrost (SHU): 100.000 - 250.000
Rod: Capsicum chinense
Výška keře: 60 - 80 cm
Počet semen v balíčku: 10ks
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: