Aji Omnicolor semínka 10ks

Kód: 614
54 Kč
Skladem

Pěstuj chilli papričky, je to zábava.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco málo k odrůdě: Hustý keřík, který je vhodný jak do nádob tak i do volné půdy. Výška a šířka keře se pohybuje okolo 60 x 60cm, podle podmínek. Velmi dobrá, ovocná chuť, obrovské množství plodů různých barev, které rostou vzpřímeně. Je velmi dekorativní, s odzbrojující křupavostí a šťavnatostí. Náš miláček.

AJI OMNICOLOR - HOT TIP č.1. Než se rozhodnete odrůdu chilli papričky Aji Omnicolor pěstovat, zkuste ji nejprve ochutnat od nás, v nálevu.

AJI OMNICOLOR - HOT TIP č.2. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

AJI OMNICOLOR - HOT TIP č.3. Chcete si u nás zakoupit sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech.

AJI OMNICOLOR - HOT TIP č.4. Vyséváte poprvé? Tak u nás načerpejte rady, jak na to. Věřte nebo ne, za dobu působení WORLD of CHILLI jsme semínek chilli papriček vysely už možná...hodně :-) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová
Lze přezimovat: ano
Ostrost (SHU): 30.000 - 100.000
Rod: Capsicum baccatum
Výška keře: 60 - 80 cm
Počet semen v balíčku: 10ks
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: