CAYENNE GREEN 100ml fermentovaná omáčka

Kód: 3040
165 Kč
Skladem
Cayenne v zelené fermentované omáčce
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký popis: Výborná přílohová omáčka z odrůdy Cayenne. Staletí pěstovaná odrůda, takže bez manýrů a zbytečných příkras. A my už jsme "jenom" uvařily výbornou omáčku. Plnou šťávy a léta. Používejte kam Vás jenom napadne - do marinád, na pizzu, do burgerů, na sendviče, tousty... Jak jenom jsme mohli bez ní žít, že?

Výborná přílohová omáčka z chilli papričky Cayenne. Je fermentovaná, to znamená že prošla kvasem (ano, poležela si ve škopku ). Pak následovala tepelná úprava. Takže je delikátní, jemná, ale přitom krásně ostrá.  Omáčka je bez přísad  a nosičů typu rajče, dýně, ale celý obsah lahvičky je jen a prostě chilli paprička. Připravte si chuťové buňky, začíná jízda. Pokud jste znalci, vychutnejte si omáčku přímo k soustu. A pokud je Vaší doménou kuchyně - tak experimentujte. Použijte třeba do základu při vaření polévek, pod těstoviny, na marinády. Výborná přílohová omáčka. Fermentovaná.

Složení: Cayenne, voda, cukr, sůl

Objem sklenice: 100ml

Trvanlivost: 24měsíců od výroby

CAYENNE GREEN - HOT TIP č.1.

Chilli papričku na tuto omáčku si pěstujeme v našich fóliovnících v Ladné u Břeclavi. Zajímá Vás jak roste? Udělejte si k nám na Jižní Moravu výlet.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Ostrost (SHU): 30.000 - 100.000
Objem: 100 ml
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: