NÁKUPNÍ KOŠÍK
Čerstvé chilli papričky

Čerstvé chilli papričky

ANO. Veškeré chilli papričky si sami pěstujeme tady, v České republice, kousek od Brna. Koukněte na krátké video, jak to u nás vypadá. A kolik jsme vlastně sklidili v roce 2017? Natrhali jsme celých "pálivých" 3.200 kilogramů :-) A letos sběr začne někdy v půlce června, budete moct postupně ochutnat až 70 odrůd!
Chcete vidět kde a jak pěstujeme?

Chcete vidět kde a jak pěstujeme?

Sledujte nás! Chystáme totiž na léto návštěvní dny v našich foliovnících. Přidejte si nás na facebooku a žádná informace vám neuteče. Tip na krásný výlet.
TERMÍNY NA NÁPLAVCE - ČERVEN

TERMÍNY NA NÁPLAVCE - ČERVEN

V červnu si můžete zakoupit naše produkty v Praze na Náplavce na farmářských trzích o těchto sobotách 2.6. 23.6. a 30.6. Vygenerujte si v našem eshopu objednávku s osobním odběrem na Náplavce, a máte jistotu, že to co chcete budeme mít sebou. Pěkný den. Tým WOCH
PRODEJNA/KANTÝNA

PRODEJNA/KANTÝNA

Brno, Pekařská 20. Více než 120 produktů vyrobených "z" nebo "s" chilli. Máte-li odvahu, můžete spoustu věcí u nás ochutnat. Samozřejmostí je platba kartou. Provozní doba a mapa kudy k nám
E-shop

E-shop

Máte to k nám do Brna daleko? Pak využijte náš e-shop, balíme pečlivě veškerý sortiment včetně sazenic.

STUPNICE OSTROSTI CHILLI PAPRIČEK PODLE WORLD OF CHILLI

Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).