Tricolor Variegata semínka 10ks

Kód: 266
59 Kč
Skladem

VÝSEV VHODNÝ OD POLOVINY LEDNA DO KONCE BŘEZNA

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRICOLOR VARIEGATA - HOT TIP č.2. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo snad víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat v Ladné u Břeclavi. 

TRICOLOR VARIEGATA - HOT TIP č.3. Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich Newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech. 

 Něco málo o odrůdě...

Velmi zdobící odrůda chilli.  Na listech ´Tricolor Variegata´ se potkají tři barvy, zelená, bílá a pokud má dostatek slunce, tak i fialová. Keřík má hustý, kompaktní tvar, se spoustou nafialovělých květů. Navíc není ani nijak přebujele vysoký, dá se pěstovat v květináči i na parapetu, balkonu či terase. Keřík v květináči 7-8 litrů bývá vysoký okolo 50cm, ale pozor, ve volné půdě jsme měli i metrové jedince. Klidně ji vysaďte do zeleninového záhonu.

Plod u variety ´Tricolor Variegata´ je poměrně malý, „hranolek“ o velikosti pouhé 2 cm. Na keříku je jich však dostatek a především mají výtečnou pálivost. Navíc prochází barevnou škálou z velmi tmavě fialové - zhruba jako lilek, až po temně rudou. Dobře se suší, jsou ozdobou za čerstva i naložené.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: fialová, červená
Lze přezimovat: ne
Ostrost (SHU): 30.000 - 100.000
Rod: Capsicum annuum
Výška keře: 60 - 80 cm
Počet semen v balíčku: 10ks
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: