NAGA MORICH 100ml fermentovaná omáčka

Kód: 3276
390 Kč
Skladem

Naga Morich patří jistě do první desítky v ostrosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký popis: Výborná přílohová omáčka z odrůdy Naga Morich. Znáte Bhut Jolokii? Ano? Tak si dovolujeme Vám představit její příbuznou. Starší, ošklivější, a určitě drsnější. Ke krvavému stejku. Anebo úplně na druhou stranu pomyslné škály - vegetariáni, vegani. To je ona, pro docílení indické vůně i u toho nejobyčejnějšího pokrmu. Opět fermentovaná, takže tímto postupem zpracování mírně zjihlá, přesto ale ostrá jako břitva. Jako příloha, i jako základ do vaření. 

Výborná přílohová omáčka z chilli papričky Naga Brown Bhutalah. Je fermentovaná, to znamená že prošla kvasem (ano, poležela si ve škopku ). Pak následovala tepelná úprava. Takže je delikátní, jemná, ale přitom krásně ostrá. Omáčka je bez přísad  a nosičů typu rajče, dýně, ale celý obsah lahvičky je jen a prostě chilli paprička. Připravte si chuťové buňky, začíná jízda. Pokud jste znalci, vychutnejte si omáčku přímo k soustu. A pokud je Vaší doménou kuchyně - tak experimentujte. Použijte třeba do základu při vaření polévek, pod těstoviny, na marinády. Výborná přílohová omáčka. Fermentovaná. A velmi, velmi ostrá.

Složení: Naga Morich, voda, cukr, sůl

Objem sklenice: 100ml

Trvanlivost: 24měsíců od výroby

NAGA MORICH - HOT TIP č.1.

Chilli papričku na tuto omáčku si pěstujeme v našich fóliovnících v Ladné u Břeclavi. Zajímá Vás jak roste? Udělejte si k nám na Jižní Moravu výlet.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Ostrost (SHU): 900.000 - 1.500.000
Objem: 100 ml
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: