KORAL RED 100ml fermentovaná omáčka

Kód: 104
165 Kč
Skladem
Jediná česká odrůda chilli, kterou pěstujeme!
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krátký popis: Výborná přílohová omáčka z odrůdy Koral. Od 70 let minulého století jedna z mála uznaných odrůd chilli papričky v České (Československé) republice. Naše fermentovaná omáčka z ní podle nás udělala hit letošního léta. Použijte ji kamkoliv Vás jenom napadne, je červená, tak k červenému masu? Výborný základ do marinád, do zeleninové polévky. Výborná příloha. Ostrá, a pro nás překvapivě zajímavá chuť.

Výborná přílohová omáčka z chilli papričky Koral. Je fermentovaná, to znamená že prošla kvasem (ano, poležela si ve škopku ). Pak následovala tepelná úprava. Takže je delikátní, jemná, ale přitom krásně ostrá. Omáčka je bez přísad  a nosičů typu rajče, dýně, ale celý obsah lahvičky je jen a prostě chilli paprička. Připravte si chuťové buňky, začíná jízda. Pokud jste znalci, vychutnejte si omáčku přímo k soustu. A pokud je Vaší doménou kuchyně - tak experimentujte. Použijte třeba do základu při vaření polévek, pod těstoviny, na marinády. Výborná přílohová omáčka. Fermentovaná. A příjemně ostrá.

Složení: Korál Red, voda, cukr, sůl

Objem sklenice: 100ml

Trvanlivost: 24měsíců od výroby

KORÁL RED - HOT TIP č.1.

Chilli papričku na tuto omáčku si pěstujeme v našich fóliovnících v Ladné u Břeclavi. Zajímá Vás jak roste? Udělejte si k nám na Jižní Moravu výlet.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli omáčky
Ostrost (SHU): 10.000 - 30.000
Objem: 100ml
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 13.2.2022
Dostal jsem jí od otce, protože "na něm už je příliš". Miluju jí!