Chilli omáčky - nová řada BASIC

Pomalu nám začíná pod rukama vznikat nová řada chilli omáček

Základní. Basic. PROSTĚ CHILLI

V čem je jejich kouzlo?

Celý obsah sklenice jsou pouze nahrubo umixované chilli papričky, s trochou vody kvůli konzistenci, minimem přísad a tentokrát navíc úplně bez fermentace (která má svoji typickou chuť).

Prostě to, co potřebujete mít v lednici na každodenní přiostření. Žádné hromady ingrediencí a vytuněných přísad, prostě a pouze CHILLI. Tak, jak se pod krásným moravským sluncem a folií urodilo.

Protože to, v čem jsme my ve www.woch.cz skromně nejlepší, jsou tuny krásných čerstvých papriček, které si umíme vypěstovat. Tak jsme se rozhodly to zúročit v té nejryzejší podobě a vaříme, že vy to určitě oceníte  -> barvu omáček.. sílu z papriček.. vůni, čerstvost, nepřeplácanost....

Veliké balení 250ml, žádný jiný ovoce ani zelenina, žádná éčka, sorbany, zástřiky vůní nevím čeho... Prostě CHILLI. A řada omáček bude dlouhá, dlouhatánská, tohle je pouhý začátek.  

Obrázek článku 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení