Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
468 hodnocení
5
429x
4
8x
3
14x
2
3x
1
14x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
T
Tom
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2020
Super
+ osobní odběr v centru Brna, příjemná a ochotná obsluha
Aktualni info o stavu objednavky
Zbozi perfektne zabaleno
Produkty naprosto genialni
J
Jana
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2020
vyber skvely, rychlost dodani vyborna, ale dodavka zklamani...jedno zbozi z peti zamenene a jedno v krabici vubec nebylo, krabice byla neporusena. ale to asi ten vanocni shon...
D
Daniel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2020
Velmi ochotní a naprostá spokojenost.
MS
Martina Suská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2020
Super výběr a kvalita. Vstřícný přístup, ochota. Vřele doporučuji všem.
R
Renata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2020
Top produkty i přístup!
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2020
Vše v pořádku, spokojenost. Nakupoval jsem zde již poněkolikáté, vždy ochotní a vstřícní. Díky!
Trvalo trošku dlhšie, než bol tovar doručný do obchodu v Spálenej ul, ale v Brne boli velmi ochotní a milí ako vždy.
Obdivujem všetkých čo sú schopní dokázať.
Veľkú radosť mám z obchodov v Prahe.
Zatiaľ je v Spálenej plno neporiadku, je to chaotické, pani ešte toho veľa nevie o výrobkoch. Verím, že to sú chyby pri otváraní.
Držím palce a prajem veľa úspechov.
+ Uzasna obsluha, ktera umi poradit
+ Ohromny vyber produktu
+ Skvělá komunikace a vstřícný přístup
+ Parádní výběr a kvalita
LŽ
Lucie Žánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2020
Vše perfektní. Děkujeme.
JF
Jiří Faltys
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2020
Vynikající,znalci vědí, ostatním doporučuji........
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2020
Vse v poradku. Skvele zbozi, bezva komunikace
Vse je strasne dobry,uzasny napad,vse chilli!!!!!
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2020
Vše super, děkuji a fandím ????
F
Filip
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2020
Výborné omáčky.
Doporučuji ????????
M
Miroslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2020
Za mě velká spokojenost .
+ Naprosto famózní komunikace s kýmkoliv
+ vstřícnost, ochota poradit
T
Tonda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2020
Dobrá komunikace.
Rychlé dodání.
Výborné produkty
