Trinidad Moruga Scorpio Red (10 semínek)

Kód: 263
99 Kč
Skladem

Dlouho jsem byl jednička v ostrosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coby C.chinense je v našich podmínkách schopen přežít zimu v daných podmínkách zazimování (i s pěstební nádobou, nejlépe o obsahu 10litrů). Plody dozrává velmi pozdě, sklizeň si užijete od října, a to se ještě sluníčko musí velmi snažit. ´Trinidad Scorpion Moruga Red´ potřebuje 100 a více dní slunečního svitu. Kvete nafialověle, zrovna tak žilkování v listech i celé stonky jsou nachové.

Úroda v prvním roce je docela překvapivá, i když nestihnout dozrát všechny plody. Ale jako 2 a víceletý keř už svými plody dostatečně předzásobí Vás i všechny Vaše přátele.

Keřík Vám vyroste do 70 cm výšky, plody překrásné, v celé škále od zelené, přes oranžovou až do krvavě rudé. Pouze v rudé barvě je jejich botanická zralost a možná konzumace. Mají tenkou stěnu a proto se velmi dobře se suší. Plod je vrásčitý,typický svým „ocáskem“, který ale někdy chybí.

Jakákoliv manipulace s plodem se doporučuje v rukavicích a v roušce. ´Trinidad Scorpion Moruga Red´ nepatří do rukou laika, ale potěšíte touto varietou opravdového znalce.

A jen pro zajímavost závěrem – pouhým vynásobením přijdete na to, že jediný plod ´Trinidad Scorpion Moruga Red´ Vám daruje tolik „horka“  jako 400 kusů ´Jalapeňo´. Tak vítejte na cestě do pekla!

 

V balení najdete 10ks semínek

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: červená
Lze přezimovat: ano
Ostrost (SHU): 1.500.000 - 2.000.000
Rod: Capsicum chinense
Výška keře: 80 - 120 cm
Množství: 10 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: