Jalapeno semínka 15ks

Kód: 221
29 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

VÝSEV VHODNÝ OD POLOVINY LEDNA DO KONCE BŘEZNA

Detailní informace

Detailní popis produktu

JALAPENO  - HOT TIP č.1. Než si vypěstujete vlastní plody, co takto ochutnat Jalapeno pěkně naložené ve sladkokyselém nálevu? Nebo slavná fermentovaná omáčka?

JALAPENO  - HOT TIP č.2. Chcete-li rady a tipy k pěstování chilli papriček, pořiďte si 1 balení semínek této odrůdy společne s tímto chilli zápisníkem za zvýhodněnou cenu.

JALAPENO  - HOT TIP č.3. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

JALAPENO  - HOT TIP č.4. Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech. 

Něco málo o odrůdě...

Keř je vysoký okolo 60cm, plody jsou těžké, takže je nutné silná opora, pěstovat v květináči tuto odrůdu nedoporučujeme.

Jalapeňo se dobře hodí především pro spotřebu v čerstvém stavu, do salátů, nakládané v celku, nakrájené jako Nachos kroužky, plněné sýrem...atd atd... Nechejte se inspirovat zahraničními kuchyněmi, mají více zkušeností s touto odrůdou, nežli české kuchařky :-)

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: zelená i červená
Lze přezimovat: ne
Ostrost (SHU): 5.000 - 10.000
Rod: Capsicum annuum
Výška keře: 60 - 80 cm
Počet semen v balíčku: 10ks
Položka byla vyprodána…