Hungarian Black semínka 10ks

Kód: 293
54 Kč
Skladem

VÝSEV VHODNÝ OD POLOVINYLEDNA DO KONCE ÚNORA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco málo o odrůdě: Hungarian Black je okrasná už ve fázi sazeniček - atraktivní nachové listy, fialové žilkování, modrofialové drobné květy. Tvarem plodu je to překrásné hladké lesklé velmi tmavě fialové až černé, trošku menší Jalapeňo (cca 5x3). V plné zralosti přechází do ruda, je pak ale sladší, měkčí, ale podstatně ostřejší. Teprve v rudé ze sebe vydá co se týká ostrosti maximum. Takže sklízejte, kdy je Vám libo. Způsoby použití jsou stejné jako u Jalapeno – plňte ji, fritujte, grilujte a podávejte tepelně upravenou především ke krvavým steakům. Z nějakého záhadného důvodu se tato kombinace k sobě výborně hodí.

HUNGARIAN BLACK  - HOT TIP č.1. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

HUNGARIAN BLACK  - HOT TIP č.2. Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: temně fialová, černá, červená
Lze přezimovat: ne
Ostrost (SHU): 10.000 - 30.000
Rod: Capsicum annuum
Výška keře: 60 - 80 cm
Počet semen v balíčku: 10ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: