Od 1.11. máme nově prostory v Praze, ve Spálené ulici.

Hungarian Black semínka 10ks

Kód: 293
1 hodnocení
59 Kč
Skladem

VÝSEV VHODNÝ OD POLOVINYLEDNA DO KONCE BŘEZNA

Detailní informace

Detailní popis produktu

HUNGARIAN BLACK  - HOT TIP č.1. Chcete-li rady a tipy k pěstování chilli papriček, pořiďte si 1 balení semínek této odrůdy společne s tímto chilli zápisníkem za zvýhodněnou cenu.

HUNGARIAN BLACK  - HOT TIP č.2. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

HUNGARIAN BLACK - HOT TIP č.3. Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech. 

 Něco málo o odrůdě...

Hungarian Black je okrasná už ve fázi sazeniček - atraktivní nachové listy, fialové žilkování, modrofialové drobné květy.

Tvarem plodu je to překrásné hladké lesklé velmi tmavě fialové až černé, trošku menší jalapeňo (cca 5x3).  V plné zralosti přechází do ruda, je pak ale sladší, měkčí, ale podstatně ostřejší. Teprve v rudé ze sebe vydá co se týká ostrosti maximum. Takže sklízejte, kdy je Vám libo.

Způsoby použití jsou stejné jako u jalapeňa – plňte ji, fritujte, grilujte a podávejte tepelně upravenou především ke krvavým steakům. Z nějakého záhadného důvodu se tato kombinace k sobě výborně hodí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: temně fialová, černá, červená
Lze přezimovat: ne
Ostrost (SHU): 10.000 - 30.000
Rod: Capsicum annuum
Výška keře: 60 - 80 cm
Počet semen v balíčku: 10ks