Habanero Mustard semínka 10ks

Kód: 209
59 Kč
Skladem
VÝSEV VHODNÝ OD POLOVINY LEDNA DO KONCE ÚNORA
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HABANERO MUSTARD - HOT TIP č.1. Chcete-li rady a tipy k pěstování chilli papriček, pořiďte si 1 balení semínek této odrůdy společne s tímto chilli zápisníkem za zvýhodněnou cenu.

HABANERO MUSTARD - HOT TIP č.2. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

HABANERO MUSTADR - HOT TIP č.3. Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech. 

HABANERO MUSTARD - HOT TIP č.4. Víte, kde tato odrůda pěkně vynikne? No přece v naší hořčici.  

Něco o odrůdě...

Patří k raritním odrůdám.

Je to krásný, ale fakt veliký keř, větvený, kompaktního růstu, a jako většina ostatních ´Habanero´ je vhodná a schopná přezimovat.  Mají ale velmi atraktivní barevnost, v průběhu růstu plodu se vystřídá světle zelená s fialovým žilkováním, přes žlutou až po žluto-oranžovou barvy hořčice.

Habanero Mustard patří k rychle rostoucím typům chilli, brzy klíčí, rychle dozrává. Takže za běžného průběhu léta jsou plody zralé již na konci prázdnin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: oranžová
Lze přezimovat: ano
Ostrost (SHU): 100.000 - 250.000
Rod: Capsicum chinense
Výška keře: 60 - 80 cm
Počet semen v balíčku: 10ks