Bhut Jolokia Red semínka 5ks

Kód: 230
64 Kč
Skladem

VÝSEV VHODNÝ V PRŮBĚHU LEDNA

Detailní informace

Detailní popis produktu

BHUT JOLOKIA RED - HOT TIP č.1.Semínka této odrůdy musí mít každý milovník chilli. Odrůda je pro velký kluky, ostrá jako břitva! 

BHUT JOLOKIA RED - HOT TIP č.2.Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

BHUT JOLOKIA RED - HOT TIP č.3.Tuto odrůdu používáme nejraději na omáčky. Fermentované omáčky. Nevěříte? Tak ji ochutnejte. Je k dostání na všech našich prodejnách (1x Brno, 2x Praha) a samozřejmě eshopem. 

BHUT JOLOKIA RED - HOT TIP č.4.Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech kdy a kde zakoupit 

Něco málo k odrůdě...

Bhut Jolokia Red je královna mezi chilli. Spousta plodů na jednom keři. Vysoká ostrost. A přesto se pěstuje docela snadno. Keřík je schopen prosperovat i plodit v nádobě, minimální objem alespoň 10 litrů zeminy. A můžete si ji i zazimovat, vydrží vám třeba i několik roků. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: červená
Lze přezimovat: ano
Ostrost (SHU): 900.000 - 1.500.000
Rod: Capsicum chinense
Výška keře: 80 - 120 cm
Množství: 5ks
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: