Bhut Jolokia Peach semínka 10ks

Kód: 593
89 Kč
Vyprodáno

Naše Veličenstvo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco málo k odrůdě: Nejlepší pro nás chilli odrůda ever. Bhut Jolokia je královna mezi chilli. A tohle je královna mezi královnami. Tady snad někdo smíchal chilli se smetanou... Voní, chutná božsky. Spousta plodů na jednom keři. Vysoká ostrost. A přesto se pěstuje docela snadno. Keřík je schopen prosperovat i plodit v nádobě, minimální objem alespoň 10 litrů zeminy. A můžete si ji i zazimovat, vydrží vám třeba i několik roků. Něco více o odrůdě si můžete přečíst zde.

BHUT JOLOKIA PEACH - HOT TIP č.1. Semínka této odrůdy musí mít každý milovník chilli. Odrůda je pro velký kluky, ostrá jako břitva! 

BHUT JOLOKIA PEACH - HOT TIP č.2. Chcete vidět tuto odrůdu v plné síle, ve velkém počtu kusů, pěstovanou ve volné půdě, v květináčích nebo víceletou? Navštivte nás někdy na akci Dny otevřených vrat, v Ladné u Břeclavi. 

BHUT JOLOKIA PEACH - HOT TIP č.3. Tuto odrůdu používáme nejraději na omáčky. Fermentované omáčky. Nevěříte? Tak ji ochutnejte. Je k dostání na všech našich prodejnách a samozřejmě eshopem. 

BHUT JOLOKIA PEACH - HOT TIP č.4. Chcete si zakoupit až přímo sazenici této odrůdy? Zaregistrujte se k odběru našich newsletterů. Včas vás budeme informovat o možnostech kdy a kde zakoupit.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka chilli papriček
Barva plodu: oranžová
Lze přezimovat: ano
Ostrost (SHU): 900.000 - 1.500.000
Rod: Capsicum chinense
Výška keře: 80 - 120 cm
Množství: 10 ks semínek
Výrobce: World of Chilli, s.r.o. Cejl 107, 60200 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: