Prodejna WOCH Spálená 25, PRAHA 1 Nové město

Naši milí pražáci,
 

ve Spálené ulici čp. 25 máme krásnou chilli prodejnu plnou chilli dobrot. Na 30 metrech čtverečních tady najdete to, co znáte z obrázků eshopu. Občas máme v našich kamenných obchodech i dobroty, které na web nedáváme. Třeba proto, že jsou to limitované řady, nebo proto, že se nedají (zatím) se zárukou doručit. Takže osobní návštěva v našem obchodě vždycky stojí za to. A některé z produktů (máte-li odvahu :-)  ) můžete rovnou i ochutnat. Samozřejmostí je platba kartou.

Stavte se u nás kterýkoliv pracovní den mezi 10:00 a 19:00.

Rádi vás obsloužíme a poradíme s výběrem.

Těší se na vás Sofie

Pokud byste měli nějaké otázky k prodejně, ptejte se nás na našem facebooku. Rády odpovíme, co budeme vědět. A klidně pište i na email spalena25@woch.cz nebo volejte 774 600 200.

 

Fotka číslo 1 - obsahuje poličky a chilli. Chilli v různých formách. Fermentované chilli, nakládané chilli, výrobky s chilli i z chilli

mceclip0

 

Fotka číslo 2 - Vidíme i mrazák. Možná vás to překvapí, ale nabízíme i zmrazené chilli, jak se urodilo. Do guláše, do sendviče, jak když utrhnete.

mceclip1

 

Fotka číslo 3 - Sušeně chilli. V Česku vypěstované i usušené. Velký výběr, doporučujeme!

mceclip4

 

Fotka číslo 4 - Kdy se můžete stavit. Rádi vás uvidíme a kdybyste váhali, jsme připraveni poradit. 

mceclip3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení