Prodejna WOCH Spálená 25, PRAHA 1 Nové město

PROSÍM ČTĚTE! AKTUÁLNÍ INFORMACE KE KAMENNÉ PRODEJNĚ!

Omezení prodeje podle nařízení vlády dle aktuálního stavu PES se na nás jako na prodejce potravin nevztahuje.

STAVTE SE KDYKOLIV MEZI 10:00 A 19:00. RÁDI VÁS OBSLOUŽÍME  A PORADÍME S VÝBĚREM.

V případě dotazů pište na mail spalena25@woch.cz


 Naši milí Pražáci, 

známe se z trhů na Náplavce nebo z těch internetů, ale nastává čas poznat se osobně. Ačkoliv se doba na rozjíždění nových byznysů moc netváří, my občas rády chodíme proti proudu, a proto vám s patřičnou hrdostí i radostí oznamujeme, že od 2.11. 2020 jsme pro vás nově i v Praze. Ve Spálené ulici čp. 25 právě teď makáme na zbrusu nové, krásné a plnou chilli nadité prodejně. Těšíte se?

Na 30 metrech čtverečních tady najdete to, co znáte z obrázků eshopu. Občas máme v našich kamenných obchodech i dobroty, které na web nedáváme. Třeba proto, že jsou to limitované řady, nebo proto, že se nedají (zatím) se zárukou doručit. Takže osobní návštěva v našem obchodě vždycky stojí za to. A některé z produktů (máte-li odvahu :-)  ) můžete rovnou i ochutnat. Samozřejmostí je platba kartou. Pokud byste měli už teď nějaké otázky k pražské prodejně, ptejte se nás na našem facebooku – je to nejrychlejší, rády odpovíme, co budeme vědět.

praha výlepy (1)

 

Zatím na tom ještě pracujeme. Děkujeme za vaši stávající i budoucí přízeň, už se na vás v Praze hrozně moc těšíme a posíláme písničku, ať nám to čekání rychleji uteče...