CHLAZENÉ A MRAŽENÉ PRODUKTY MOMENTÁLNĚ NEPOSÍLÁME PŘEPRAVOU. MOŽNÝ POUZE OSOBNÍ ODBĚR.

Prodejna WOCH Spálená 25, PRAHA 1 Nové město

PROSÍM ČTĚTE! AKTUÁLNÍ INFORMACE KE KAMENNÉ PRODEJNĚ!

Vzhledem k nařízením i celkově bezpečnosti naší i vaší vás prosíme o toto: 

PRODLUŽUJEME OTVÍRACÍ DOBU. STAVTE SE KDYKOLIV MEZI 9:30 A 18:30. RÁDI VÁS OBSLOUŽÍME.

Vyberte si proto vaše oblíbené produkty na našem eshopu, zaklikněte možnost osobní odběr a my vás budeme kontaktovat, že balíček máte připravený.

Vyzvednete si ho po cestě z práce, platba kartou, nebo pokud možno si přesně částku nachystejte. Chceme tím  eliminovat délku pobytu na prodejně, chráníme tím sebe i vás. 


 Naši milí Pražáci, 

známe se z trhů na Náplavce nebo z těch internetů, ale nastává čas poznat se osobně. Ačkoliv se doba na rozjíždění nových byznysů moc netváří, my občas rády chodíme proti proudu, a proto vám s patřičnou hrdostí i radostí oznamujeme, že od 2.11. 2020 jsme pro vás nově i v Praze. Ve Spálené ulici čp. 25 právě teď makáme na zbrusu nové, krásné a plnou chilli nadité prodejně. Těšíte se?

Na 30 metrech čtverečních tady najdete to, co znáte z obrázků eshopu. Občas máme v našich kamenných obchodech i dobroty, které na web nedáváme. Třeba proto, že jsou to limitované řady, nebo proto, že se nedají (zatím) se zárukou doručit. Takže osobní návštěva v našem obchodě vždycky stojí za to. A některé z produktů (máte-li odvahu :-)  ) můžete rovnou i ochutnat. Samozřejmostí je platba kartou. Pokud byste měli už teď nějaké otázky k pražské prodejně, ptejte se nás na našem facebooku – je to nejrychlejší, rády odpovíme, co budeme vědět.

praha výlepy (1)

 

Zatím na tom ještě pracujeme. Děkujeme za vaši stávající i budoucí přízeň, už se na vás v Praze hrozně moc těšíme a posíláme písničku, ať nám to čekání rychleji uteče...