NÁKUPNÍ KOŠÍK

My v médiích

Zaostřeno na chilli

Zdroj: http://zapalena-kucharka.cz/zaostreno-na-chilli/

Z omylu v objednávce je pálivý byznys. Ženy pěstují chilli ve velkém

Jedna pracovala v realitách, druhá v zahradnictví. Náhoda i záliba v pěstování pálivých papriček přivedly Hanu Polanskou a Alenu Doležalovou z jihomoravských Letovic k tomu, že si založily firmu World of Chilli a exotické rostliny pěstují ve velkém. Jako jediné v celé České republice.

Zdroj: http://brno.idnes.cz/byznys-rozhovor-hana-polanska-alena-dolezalova-f5h-/brno-zpravy.aspx?c=A140927_2103283_brno-zpravy_daj

Pěstitelky chilli papriček: Pražané nás Brnu závidí

Omyl na silvestrovském večírku. Tak vypadal začátek podnikání dvou Brňanek Aleny Doležalové a Hany Polanské. Měly zálibu v pěstování chilli papriček, po pár sklenicích šampaňského ale spletly objednávku a místo dvaceti semínek jich objednaly dva tisíce.

Zdroj: http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/pestitelky-chilli-papricek-prazane-nas-brnu-zavidi-20141030.html

Česká televize: Události v regionech (video zhruba od 8minuty)

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/314281381990729-udalosti-v-regionech

Brněnská televize: Vlna z Brna (video)

Zdroj: http://www.b-tv.cz/vlna-z-brna.html?ep=2970

Česká televize: Gejzír (video)

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10805121298-gejzir/214562235000008/obsah/358326-papricky

Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).