NÁKUPNÍ KOŠÍK

Pekařská č. p. 20, Brno

Od 1.6.2015 jsme v naší krásné prodejně, kde můžete zakoupit a ochutnat veškeré naše produkty. Najdete nás na adrese Pekařská ul. č.20 v centru BRNA. Vše co najdete na našem e-shopu, najdete i v naší prodejně. Tak se stavte, stojí to za to!

Otevírací doba
Po-Pá 10:00-18:00, So-Ne zavřeno

Kamenný obchod, Pekařská ul.č.20

Z naší aktuální nabídky

Chilli vypěstované v roce 2016 už je samozřejmě dávno zpracované. Na výsledek práce se podívejte na náš e-shop, například do kategorie nakládané chilli papričky. Zároveň se mílovými kroky blížíme k produkci pěstitelské sezony 2017, brzy se těšte na spoustu novinek!

 


Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).