NÁKUPNÍ KOŠÍK

Pekařská č. p. 20, Brno

Při návštěvě obchodu tady najdete - a můžete zakoupit - všechny produkty, které znáte z našeho e-shopu. Některé z nich třeba (máte-li odvahu :-)  ) i ochutnáte. ALE PŘEDEVŠÍM si můžete nově pochutnat na ostrých pokrmech, které zabalíme i s sebou! Například smažená rýže s kim-či, smažená plněná jalapena, vindaloo masové i v úpravě pro vegetariány a spoustu jiného! Tak se stavte, opravdu stojí to za to!

Otevírací doba
Po-Pá 10:00-18:00, So-Ne zavřeno

Kamenný obchod, Pekařská ul.č.20

Z naší aktuální nabídky

Chilli bistro! To je určitě TOP aktualita těchto týdnů! Pravidelná nabídka je : Chilli con carne, Smažená plněná jalapena, Vindaloo, Jamaycan pork a spousta dalších proměnných. Většinou bývá také ostrá sladkost, výběr lahvových piv, french press, čas s chilli i například masala čaj. Stavte se, budeme rádi. Tým WOCH.

 


Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).