CHILLIMEETING 2017 + MERKADO 2017

A jdeme s kůží na trh:-)

2.června 2017 od 10:00 do 21:00, Moravské náměstí, Brno [FB]

Možná někteří z Vás postřehli změnu v termínu konání letošního ročníku CHILLIMEETING 2017. Není to náš rozmar, bylo nám to našeptáno shora :-). Ale takto to už opravdu zůstane.

Samozřejmě vstup ZDARMA!!!

A teď malá ochutnávka v heslech:

Latinská Amerika, Karibik, exotické pokrmy – peruánské špízy anticuchos, venezuelské placky arepas, kolumbijské empanadas, mexické tacos, argentinské steaky, ručně motané kubánské doutníky, exotické nápoje – peruánský pisco sour, brazilská cachaca, tequilla, karibské rumy, vína z Chile, Argentiny, Peru, maté, výběrová káva, exotické ovoce objednané speciálně pro tuto akci, koření, chilli ve všech formách, rukodělné tradiční výrobky, originální oblečení, bižuterie, bytové doplňky ručně vyráběné indiánskými komunitami z Mexika či Peru, workshop tance, workshop vaření, a rytmy, rytmy, rytmy.... Mexičtí Mariachi, brazilská bubnová show Tam Tam Batucada, příjemně se uvolníte v hamacas, abyste následně zažili obrovské napětí při fandění borcům, kteří budou pojídat fakt vostrý věci.

A už den před konáním samotného festivalu přehlídka salvadorských filmů, či přednáškové pásmo věnované Amazonii.

Nepřeberné množství informacích o "latíno" stránce akce naleznete na opravdu moc povedených stránkách www.merkadofest.cz, aktuality na stránkách události na facebooku