NÁKUPNÍ KOŠÍK

ČERSTVÉ PLODY CHILLI PAPRIČEK

Vážení a milí.

Sběry chilli papriček u nás ve foliovnících v Ladné skončily.

Část od každé odrůdy už je zavařená ve sklenicích, část probublává ve fermentovacích sudech, něco málo se líně povaluje v sušičce.

Ale čerstvé plody jsou už opravdu jen poslední kilogramy k dostání na prodejně v Brně, popřípadě na farmářských trzích v sobotu v Praze.

Děkujeme všem za přízeň, za zájem a za podporu.

Přejeme krásný podzim  všem, a hlavu vzhůru, za pár týdnů vyséváme. :-)  Tým WOCH

Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).