NÁKUPNÍ KOŠÍK

DOBRÝ DEN, POSÍLÁTE SAZENIČKY CHILLI PAPRIČEK ÉŠOPEM???

Neodhadnu, kolikrát za poslední měsíc jsem tuto větu slyšela :-) a jsem moc ráda, že se ptáte. Máte totiž především obavy o to, v jakém stavu zasílaná sazenička dojde, a chcete rady ohledně následného pěstování.

A já Vám teď a tady sepíšu pár slov o tom, co dělat, aby se vlk i koza nažrali, a my všichni jsme zůstali celí.

Základní pravidla máme tady :

Pokračovat ve čtení

CHILLIMEETING 2017 + MERKADO 2017

A jdeme s kůží na trh:-)

2.června 2017 od 10:00 do 21:00, Moravské náměstí, Brno [FB]

Možná někteří z Vás postřehli změnu v termínu konání letošního ročníku CHILLIMEETING 2017. Není to náš rozmar, bylo nám to našeptáno shora :-). Ale takto to už opravdu zůstane.

Samozřejmě vstup ZDARMA!!!

A teď malá ochutnávka v heslech:

Pokračovat ve čtení

CO DĚLAT SE ZAKOUPENOU SAZENIČKOU?

Neděle 26.3.2017

Tak to Vám řeknu zcela přesně! Skoro nic. :-)

Nevím ovšem, kdy tento článek čtete, takže si nejprve musíme sjednotit termíny. V záhlaví článku vidíte, že tento textík píšu na konci března. S velikou pravděpodobností jste si zakoupili sazeničku chilli papričky (buď v Brně, nebo v Praze), popřípadě jste si vybrali v našem eshopu a pošťák Ondra už "chilátko" dovezl.

Pokud je ještě duben nebo květen, snažte se držet následujících 7 rad a pokynů:

1. Sazeničku zatím nepřesazujte a nechejte ji na slunném místě ještě pěkně doma. Můžete i ve skleníku, ale tady pozor na možné noční mrazy. Pokud zůstane na parapetu okna, nevětrejte přímo na ni, mohla by se nastydnout.

2. Pod rostlinku dejte podmisku, abyste mohli důkladně zalít – to znamená prolít, až Vám voda proteče do podmisky. Necháte tak hodinku napít a přebytek vody z podmisky VYLEJETE. Vaše chilli paprička přímo nesnáší přemokření. Zalejte znovu až povrch květináče vyschne, většinou tak za 2-3 dny stejně důkladným způsobem.

Pokračovat ve čtení

Výsev, pikýrování, přesazování chilli.....

Neděle 19.3.2017 

Prý, začni si psát blog. Jako jak blog? Jako úvahy? Fejetony? Články? Kdo mě vysvětlí, jakej je v tom rozdíl?

Když nemůže být kozel zahradníkem, nemůže být přece ani zahradník spisovatelem, kde to jako jsme?

Ale někde v koutku duše jsem si říkala, že by mě to určitě bavilo. A tak dnes začnu! Je totiž neděle, a mám dost času. Z kuchyně začíná něco vonět tak, že se sbíhají sliny. Tak proč by se neseběhly i můzy, a nepolíbily mě? Ideální konstalace.

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Druhy a množství produktů na prodejně – to jsou informace a hodnoty, které se mění doslova z hodiny na hodinu. Proto není možné je udržovat aktuální v rámci těchto www stránek. Prosíme kontaktujte nás.

Nechceme tímto způsobem pouze shromažďovat Vaše kontaktní údaje. Ani se nechystáme zaplavit Vaši emailovou schránku „novinkami" ze světa CHILLI, či abychom je nabídli Callcentrům :-). Napište nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme odpověď na Váš konkrétní dotaz.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FACEBOOK

Novinky mailem

Co jste kdy chtěli vědět o chilli (ale báli jste se zeptat).